Ranking bukmacherów internetowych typy bukmacherskie Typuj zakłady online i wygraj zakłady bukmacherskie Sprawdź systemy bukmacherskie 2014 zakłady online - bukmacherzy internetowi Bonusy nowe od bukmacherów bonusy bukmacherskie - promocje bukmacherskie Weź kredyt online dla zadłużonych pożyczka przez internet Nowe chwilówki na 0% pożyczki przez internet Pożyczki bez opłat dla nowych klientów kredyt przez internet
English    

BULLETIN CZ-IALE

Česká společnost pro krajinnou ekologii vydává pro své členy bulletin, který přináší zprávy o dění uvnitř CZ-IALE, upozorňuje také na očekávané akce (zejména tuzemské a zahraniční konference) a informuje o průběhu těch, které se již uskutečnily. V bulletinu mají také možnost představit svou práci jednotlivci i organizace zabývající se krajinnou ekologií a příbuznými obory, prezentovat cíle a výsledky řešených projektů, případně se podělit se zahraničními zkušenostmi ze zahraničních stáží či seminářů. Najdete v něm také upoutávky na nové publikace, jejich recenze a další užitečné informace o dění v oboru krajinné ekologie.

Bulletin vychází zpravidla 4 x do roka, všechna čísla jsou k dispozici ve formátu PDF v sekci Ke stažení.

Redakce

Adresa redakce: CZ-IALE, Benátská 2, 128 01, Praha 2

Odpovědným redaktorem je Zdeněk Lipský (lipsky@natur.cuni.cz), technický redaktor je Dušan Romportl (dusan@natur.cuni.cz).

Bulletin mezinárodní IALE

Informační periodikum vydává také ústředí IALE, je k dispozici na stránkách této organizace: http://www.landscape-ecology.org/publications/bulletin.htm.

 

Submenu

.::CZ-IALE::. Česká společnost pro krajinnou ekologii


Fatal error: Cannot redeclare initvar() (previously declared in /home/ftponly/usr/fialecz/web/cmsimple/cms.php:197) in /home/ftponly/usr/fialecz/web/cmsimple/cms.php on line 203